KONST / Litografier / Färglitografi 12745391

nr 1274 5391

Hans Ekvall

(f. 1918), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 111/280, Stockholmsmotiv. Motivet: 37x50 cm

Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:05:21

Hans Ekvall

Läs mer om Hans Ekvall